Bilbao - Sevilla: vyrovnaná bitva skončí patem

article image

6.4.2016 Tři španělské celky se probojovaly do čtvrtfinále Evropské ligy a jeden z nich se určitě prokouše mezi nejlepší čtyřku – los totiž svedl dohromady rivaly z La Ligy Bilbao se Sevillou! Kdo ovládne první duel na stadionu San Mamés?

Hosté ovládli poslední dva ročníky EL a letos myslí na historický vítězný hattrick! Svého baskického protivníka nemají příliš čím překvapit, oba celky se utkaly už 158x a Sevilla vybojovala o jeden triumf víc – na kontě má 64 výher oproti 63 vítězstvím Bilbaa (31 zápasů skončilo nerozhodně). V útoku andaluského celku válí Fernando Llorente, jenž v dresu Bilbaa odehrál devět sezon, v nichž vstřelil 118 gólů, a proti svému někdejšímu zaměstnavateli se bude chtít vytáhnout. Pro Athletic bude představovat velkou hrozbu také jeho parťák z útoku Kevin Gameiro, jenž dvěma góly zařídil triumf Sevilly v poslední vzájemné bitvě na začátku ledna (2:0). Domácí prostředí ale hraje do karet Bilbau, na stadionu San Mamés je tradičně nesmírně silné. Letos v lize doma padlo jen 3x – z toho dvakrát během prvního měsíce nové sezony s hvězdnou Barcelonou a Realem Madrid! Naopak Sevilla venku nezáří, fanoušci uvidí urputnou bitvu, která by mohla skončit plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Bilbao - Sevilla 0 2.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip