Články

Bilbao – Granada: Athletic doma jasně zvítězí
article image

27.2.2014

Baskové se v La Lize drží na čtvrtém místě a útočí na Ligu mistrů, vítězstvím nad dvanáctou Granadou by se kvalifikaci o postup do milionářské soutěže zase o kousek více přiblížili. Doma se jim tradičně daří, vyhrají v handicapu!

Loňská sezona se jim hrubě nepovedla, nakonec se museli spokojit s dvanáctou příčkou. Letos fotbalisté Bilbaa znovu patří mezi nejlepší španělské celky a bojují o účast v Lize mistrů! Za triem uprchlíků Real Madrid, Barcelona, Atlético Madrid sice výrazně zaostávají, zbytek týmů v La Lize se jim ale dívá na záda. Tým kouče Valverdeho sází na bleskový a důrazný presink po ztrátě míče a na rychlou hru po křídlech s přesnými centry či průniky do vápna. To se mu zatím bohatě vyplácí, především na vlastním stadionu se Bilbau daří (9-3-1, skóre 29:14). Dosud jedinou porážku před vlastními fanoušky Baskové zaznamenali o uplynulém víkendu, když nestačili na barcelonský Espaňol (1:2), proti Granadě tak mají co napravovat. Hosté jsou dvanáctí, na sestupové příčky ale mají k dobru jen pět bodů a ve zbytku sezony je ještě čeká boj o záchranu. Vždyť s formou jsou na štíru a prohráli čtyři z posledních pěti duelů… Na stadionu San Mamés nedokázaly letos vyhrát Real Madrid (1:1) či Barcelona (0:1), také Granada neuspěje. Domácí zvítězí alespoň o dvě branky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Bilbao - Granada 0:1 1 1.91

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip