Články

Betis Sevilla – Real Madrid: nerozhodný první poločas
article image

18.1.201

Papírově jasná záležitost, poslední tým La Ligy nemá mít proti španělskému gigantovi šanci. Ale Betis to doma na Real umí a nedá mu nic zadarmo. Minimálně v první půli bude „bílý balet“ marně bojovat s domácí obranou.

Letos je to pro ně velká mizérie, z 19 zápasů vyhráli jen dva, naposledy na konci září. Fotbalisté Betisu se krčí na dně tabulky s už nepříjemným pětibodovým odstupem na předposledního a další neúspěchy si nemohou dovolit. Jenže teď je čeká Real, který na třetím místě tabulky číhá na zaváhání Barcelony s Atlétikem. Mužstvo povzbudil Zlatý míč pro jeho tahouna Ronalda, který se bude snažit potvrdit oprávněnost volby nejlepšího hráče světa. Ne vždy to ale je v podání Realu střelecký koncert, před týdnem byly hvězdy Madridu rády za hubenou výhru 1:0 na Espanyolu. Loni v Seville dokonce Madridští prohráli 0:1, předtím vyhráli s klikou 3:2. Tentokrát to přestřelka nebude, domácí budou zoufale bránit a nikam se nepohrnou. Minimálně v prvním poločase se dají očekávat taktické šachy a bezgólový stav.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Betis - Real Madrid 0 3.09

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip