Články

Betis – Málaga: boj o všechno domácí nezvládnou
article image

30.3.2014

Mají poslední šanci. Fotbalisté Betisu Sevilla jsou beznadějně posledním týmem španělské La Ligy a jen dnešní výhra jim ještě může dát naději. Jenže s ohroženou Málagou budou doma pod enormním tlakem a sesypou se.

Všichni už je odepsali, jenže v týdnu borci Betisu šokovali výhrou 3:1 v Levante. K záchraně jim tak stačí v posledních osmi ligových kolech smazat manko 8 bodů. A pokud by v dnešní dohrávce doma uspěli, už je to bodíků pouze pět. Proti nim se ale postaví nepříjemný soupeř. Málaga už není tou dravou štikou, která ještě loni držela ve čtvrtfinále Ligy mistrů v šachu opěvovaný Dortmund a vypadla až kvůli dvěma gólům v nastavení. Letošní sezóna je noční můrou, mužstvo se drží jen těsně nad sestupovou hranou. Ale pozor, z posledních tří zápasů venku Málaga vydolovala 7 bodů, dvakrát v řadě na hřištích soupeřů vyhrála 2:0. Z toho je vidět, že hrát venku jí sedí, chytře si počká na šanci a zodpovědností svázané hráče Betisu pošle definitivně do druhé ligy.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Betis - Malaga 2 3.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip