Články

Besiktas – Liverpool: rozhodčí vytasí červenou kartu
article image

25.2.2015

V odvetě v Istanbulu čekají borce Liverpoolu pořádné nervy. Besiktas jim nachystá v Istanbulu peklo a za smazáním manka 0:1 půjde „přes mrtvoly“. Nebude tedy překvapením, když v této válce bude k vidění červená karta.

Besiktas

+ bouřlivé domácí prostředí, technická vyspělost, nebezpečná ofenzíva

- hráči občas podlehnou emocím, musí dotahovat manko, absence některých opor

Liverpool

+ zkušenosti, kvalita kádru, aktuální forma

- v defenzívě má rezervy, občasné problémy s proměňováním šancí

 

Marně dobývali tureckou obrannou tvrz, spasila je až penalta pět minut před koncem. Díky ní borci Liverpoolu doma vyhráli 1:0 a pro odvetu si vytvořili hubený náskok. „I když jsme prohráli, určitě zůstáváme ve hře. Doma bezpochyby máme šanci,“ prohlásil kouč tureckého mužstva Slaven Bilič. Ani v odvetě sice nenasadí reprezentačního stopera Tomáše Sivoka, který se kvůli vleklým zdravotním problémům nevešel na pohárovou soupisku, ovšem jinak jeho svěřenci půjdou Angličanům po krku. Fanoušci tradičně vytvoří pekelnou atmosféru a je otázka, co to udělá se slovinským rozhodčím Skominou. Turci jsou pověstní simulanti a půjdou si pro penaltu či vyloučení soupeře. To v Besiktasu umějí, vždyť jen během února dostali jeho protivníci tři červené karty! Proč si tedy nevsadit na to, že pod sprchy půjde předčasně i jeden z neopatrných hostujících hráčů?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Červená karta - Besiktas - Liverpool ano 3.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip