Články

Berdych T. – Tomic B.: Australan získá úvodní set
article image

24.1.201

Tři zápasy, třikrát výsledek 3:0. Český tenista Tomáš Berdych vlétl do grandslamového Australian Open ve velkém stylu. V osmifinále jej ale čeká nabuzený domácí borec Bernard Tomic, který v euforii získá úvodní sadu.

Vyměnil trenéry, odložil kšiltovku a vyrazil za svým grandslamovým snem. Berdych zatím předvádí hodně nadějné výkony, jeho tenis je agresivnější a šťavnatější a zdá se, že i sebevědomí mu narostlo. „Jenže pokud chci tady zůstat dlouho, musím v každém dalším zápase na výkonu něco přidat, což se zatím dařilo,“ řekl po poslední hladké výhře nad nebezpečným Srbem Troickim. Tentokrát jej čeká pořádně těžký test. Že je arogantní australský mladík na žebříčku až 66. ho nemůže zmást. S Tomicem hrál dvakrát na posledních dvou Wimbledonech, pokaždé vyhrál po boji 3:1 na sety, když si pomohl celkem třemi vítěznými tie-breaky. Zkrácená hra může hrát důležitou roli i nyní, možná dokonce klíčovou. Australan bude mít publikum v zádech, navíc jeho výkony na začátku roku jsou zase o kousek lepší. Pln euforie vletí na českého borce a dá se očekávat, že minimálně v prvním setu by měl mít navrch.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Berdych T. - Tomic B. 2 2.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip