Články

Berdych T. – Pouille L.: francouzská senzace neuhraje set
article image

5.7.2016

Nikdo ho pořádně nezná, na světovém žebříčku je přitom třicátý. Nenápadný Francouz Lucas Pouille nyní stojí Tomáši Berdychovi v cestě do semifinále Wimbledonu a neškrtne si.

Čtyři soupeře už zvládl, mezi nimi i vracejícího se Argentince Del Potra či australského rebela Tomice, nicméně až teď bude francouzský mladík čelit opravdové tenisové superstar. Navíc ve čtvrtfinále Wimbledonu, před spoustou diváků, což se na jeho psychické soustavě jistě podepíše. Spíše než na jeho výkon se tak český borec musí soustředit na vlastní představení. V osmifinále předvedl nečekané zakolísání s krajanem Veselým, s nímž se musel tahat dva dny a pět setů. Nicméně jinak byly jeho výkony na londýnské trávě velmi nadějné a navíc mu je nakloněn los – oproti papírovým prognózám se vyhnul výše nasazeným Thiemovi a hlavně neoblíbenému Wawrinkovi, kteří mu měli stát v cestě. Ví, že se před ním otevírá velká šance! S Pouillem, jenž ve Wimbledonu startuje teprve podruhé a před letošním ročníkem nevyhrál na trávě ani zápas, se zatím potkal jen ve čtyřhře. Svou razancí, psychikou i zkušenostmi by měl dominovat. Protivníkovi nepovolí ani set!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Berdych T. - Pouille L. 3:0 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip