Články

Berdych T. – Murray A.: český borec uhraje jen set
article image

7.7.2016

Podruhé v kariéře se dostal do semifinále Wimbledonu, jenže v něm čeká na tenistu Tomáše Berdycha domácí hvězda Andy Murray. Proti Britovi to bude mít těžké a uhraje jen jeden set.

Čtyřikrát za sebou s ním prohrál, soupeř mu vyfoukl vysněného kouče Lendla a stát proti němu bude vyprodaný centrkurt. Berdycha nečeká snadný úkol, nicméně zbraně dopředu neskládá. „Cítím se skvěle, tělo poslouchá. Jsem v jedné z nejlepších pozic, v jaké můžu být,“ hlásil sebevědomě. Murray se před třemi lety stal prvním Britem po 77 letech, který slavný turnaj ovládl, ale od té doby na grandslamu neuspěl. Teď po senzačním vypadnutí tenisového krále Djokoviče vyhlíží další triumf. „Jenže musím se mít na pozoru. Na trávě jsme spolu ještě nehráli, nesmím mu dovolit diktovat tempo hry,“ plánoval si. Český tenista letos hraje na londýnské trávě hodně slušně, a pokud ho nezradí hlava, mohl by být světové dvojce rovnocenným protivníkem. Jenže právě psychika je Murrayho nejsilnější zbraní a postup do finále by mu neměl utéci. Bez ztráty květinky to ovšem nebude, jeden set by Berdych měl uhrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Berdych T. - Murray A. 1:3 3.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip