Články

Berdych T. – Gasquet R.: úvodní set pro Francouze
article image

6.10.2014

Zahrál si finále v Pekingu, má formu. Nicméně na úvod další akce v Šanghaji čeká na tenistu Tomáše Berdycha nepříjemný Richard Gasquet. Unavený Čech bude minimálně na úvod tápat, v první sadě by měl mít navrch Francouz.

Má lehce rozpolcené pocity. Berdych totiž minulý týden v Pekingu exceloval, ovšem jeho jízdu ukončil v nedělním finále srbský král Djokovič, a to poněkud brutálním způsobem. Jen všichni svatí uchránili „Berďu“ od potupných dvou kanárů. Zanechá to na něm stopy? Těžko říci, nicméně minimálně po fyzické stránce moc čerstvý nebude. A teď jej čeká neoblíbený Gasquet, který ho nedávno spláchl v semifinále Davis Cupu, když mu ve třech setech nechal jen osm gamů. Pravda, hrálo se na antuce na Roland Garros, nicméně oba hráči si tento duel pamatují. Navíc vzájemná bilance je 6:3 pro Francouze, který Berdycha porazil ve čtyřech z posledních pěti duelů a na rychlém povrchu vede 4:2. Připočteme-li k tomu fakt, že Berdych na rozdíl od soupeře honí každý bodík pro účast na Turnaji mistrů a bude tudíž pod větším tlakem, vše hraje do karet Gasquetovi. Proč si tedy nevsadit na jeho výhru, nebo alespoň úspěch v prvním setu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Berdych T. - Gasquet R. 2 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip