Články

Berdych T. – Bautista-Agut R.: zaskočí Španěl potřetí českou hvězdu?
article image

15.4.2015

Favorizovanou turnajovou šestku vyzve nasazená dvanáctka, která antuku miluje. I z toho je patrné, že tenistu Tomáše Berdycha nečeká ve 3. kole turnaje v Monte Carlu snadný sok. A Španěl Roberto Bautista-Agut ho může zaskočit!

Berdych

+ podává vyrovnané výkony, sebevědomý

- nerozehraný na antuce, soupeř mu nevoní

Bautista-Agut

+ skvělý antukář, na českou hvězdu umí

- letošní sezóna je zatím šedivá

 

Smetl Beckera, pak se štěstím přetlačil Kohlschreibera. Německé překážky španělský šikula zvládl a teď se chce pomstít Berdychovi za loňskou čtyřsetovou porážku na French Open. Zbraně na to má, hlavně je jako každý správný Španěl odkojen antukou. Loni na ní vyhrál dva turnaje a ATP jej po sezóně vyhlásila hráčem s největším zlepšením – z osmé světové desítky se na žebříčku vyšplhal až na 14. pozici.

Berdych má letos za sebou zatím jen jeden duel na pomalém povrchu a Ukrajinec Stachovskij ho v něm hodně pozlobil, český borec vyhrál po dvou dramatických setech. Teď aby se bál, protože s Bautistou-Agutem má vzájemnou bilanci vyrovnanou 2:2. Paradoxně jediný duel na antuce ovládl, zato na tvrdých površích vyhrál jen v Bangkoku, zatímco Španěl dominoval předloni v Čennaí a v loňském Indian Wells. Postará se o překvapení i nyní?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Berdych T. - Bautista-Agut R. 1:2 6.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip