Články

Berdych – Murray: na cestě do finále ztratí Čech jen set
article image

28.1.201

Ještě neztratil sadu, naposledy zostudil španělskou hvězdu Nadala. V semifinále Australian Open se český tenista Tomáš Berdych střetne s Britem Andy Murraym a potvrdí svoji parádní formu. Při postupu ztratí jeden set.

Taková jízda se nečekala. „Ale ještě jsem daleko od cíle,“ naznačil, že konečně chce získat vytoužený grandslamový titul. Po pěti duelech má bilanci setů 15:0, když ve čtvrtfinále dokonce nadělil Nadalovi kanára! Zápas od zápasu se zlepšuje a teď má na mušce Murrayho. A to bude pikantní duel zejména pro Berdychova nového kouče Vallverdua, vždyť Venezuelan do prosince vedl čtyři roky právě Brita. „Má Andyho dokonale přečteného, to bude moje výhoda,“ nepochyboval český borec, zatímco Brit nesouhlasil. „A já zase vím, co mi říkával o Berdychovi a jak na něj hrát.“ Murray v Melbourne také válí, pouze v osmifinále ztratil jeden set s Dimitrovem. Jenže z Berdycha má obavy – vzájemnou bilanci má pasivní 4:6 a poslední dva předloňské duely prohrál. Bude dominovat Berdychova ofenzíva, nebo Murrayho dokonalá obrana?

Zdá se, že forma a sebevědomí mluví pro českého hráče, který by měl ve své vítězné jízdě pokračovat. Nechce se ale věřit, že to bude opět „bez ztráty kytičky“, jednu sadu jeho protivník získá.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Berdych T. - Murray A. 3:1 5.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip