Články

Berdych – Gulbis: Berdych postoupí v pěti setech
article image

2.6.201

To bude bitva! Tomáš Berdych potvrzuje skvělou formu a v Paříži si zahraje už čtvrtfinále. Nečekaně v něm narazí na Lotyše Gulbise a s přemožitelem fenomenálního Federera jej čeká náročná bitva. Zvítězí až v pěti setech.

Jeden skalp českého tenisty už Ernst Gulbis na dvorcích Rolanda Garrose ukořistil, když ve 3. kole vyřadil 3:0 Radka Štěpánka. A hned v následujícím kole přichystal největší překvapení mužské dvouhry na letošním French Open, když v pětisetové válce zdolal Švýcara Rogera Federera. Velký talent konečně začíná ve svých šestadvaceti letech brát tenis vážně, vyšplhal se už na 17. příčku žebříčku ATP a podruhé v životě (poprvé v roce 2008...) se opět v Paříži dostal do grandslamového čtvrtfinále. Také Tomáš Berdych se podívá na French Open do čtvrtfinále podruhé, před čtyřmi lety z něj prošel ještě o kolo dál a v semifinále jej zastavil Švéd Söderling. Tomáš už odčinil loňské vyřazení v 1. kole, v neděli si v osmifinále poradil s Američanem s dělovým servisem Johnem Isnerem 3:0 a na turnaji ve čtyřech duelech zatím ztratil dva sety. S o tři roky mladším Gulbisem má aktivní bilanci 4:2, v posledních dvou zápasech vyhrál (2013 Marseille, 2014 Rotterdam), na antuce se utkali jednou a v Nice v roce 2011 zvítězil český tenista 2:0. Vítěze tohoto čtvrtfinálového duelu čeká v semifinále lepší z dvojice Djokovič – Raonič a po velké bitvě, trvající pět setů, by se v něm měl představit Tomáš Berdych.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Berdych T. - Gulbis E. 3:2 5.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip