Články

Berdych – Čilič: velkou bitvu ovládne Chorvat
article image

11.11.2014

Jen dvě hry povolil Tomáši Berdychovi na úvod Turnaje mistrů Švýcar Wawrinka, stejnou lekci ale utrpěl také Chorvat Čilič od Srba Djokoviče! Vítěz vzájemného duelu tak mírně oživí naději na postup do semifinále, Čech to ale nebude!

Chtěl se prát o postup ze skupiny A, v prvním utkání ale úplně vyhořel! Tomáše Berdycha na úvod Turnaje mistrů vyškolil neoblíbený Švýcar Stan Wawrinka, jenž českého borce v Londýně za necelou hodinu sfoukl z kurtu 6:1, 6:1. Berdych často chyboval, netrefoval pořádně míče, nešlo mu podání a vůbec se nedostal do tempa. Proti Čiličovi tak musí výrazně přidat, jinak pošupajdí z Anglie předčasně a neslavně domů. Do karet mu hrají statistiky, všechny své druhé zápasy na Turnaji mistrů vždy vyhrál! Jenže zdolat urostlého Chorvata není zrovna jednoduchý úkol, ačkoliv letošní vítěz US Open rozehrál Turnaj mistrů stejně tragicky jako Čech, padl dvakrát 1:6 s hvězdným Novakem Djokovičem a také není úplně v pohodě. Jenže na českou mužskou tenisovou jedničku umí zahrát, Berdycha porazil třikrát v posledních čtyřech vzájemných duelech a dvakrát jej zdolal letos – na Wimbledonu a US Open, kde si nakonec dokráčel pro titul. Oba borci mají podobný styl založený na dělovém servisu a výtečném forehandu, hodně bude záležet na aktuální pohodě, která se bude odvíjet od vstupu do zápasu. Kurzovým favoritem je Čilič, ovšem Berdych by jej mohl potrápit. Nakonec ale padne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Berdych T. - Cilic M. 1:2 4.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip