Články

Berdych – Čilič: bitva o semifinále se protáhne
article image

4.9.201

Na druhém Grand Slamu po sobě narazí český tenista Tomáš Berdych na chorvatského čahouna Marina Čiliče. V New Yorku mu chce oplatit prohru z prestižního Wimbledonu, jeho soupeř ale válí i na US Open a bude vzdorovat.

Už v třetím kole letošního Wimbledonu vystavil Čilič ambicióznímu Berdychovi stopku, když jej porazil po parádním výkonu ve třech (7:6, 6:4, 7:6) a v Londýně nakonec došel do čtvrtfinále, v němž v pětisetové bitvě podlehl pozdějšímu vítězi Djokovičovi. Někdejší člen Top Ten na kurtech v All England Clubu potvrdil, že se mu vrátila forma i hlad po úspěchu, což momentálně ukazuje také v New Yorku na US Open. Do čtvrtfinále posledního grandslamového turnaje letošního roku se prokousal přes jihoafrického bombarďáka Kevina Andersona či rozjetého Francouze Simona, který vyřadil nasazenou čtyřku Davida Ferrera. Na Berdycha si po nedávném úspěchu ve vzájemném klání bude Chorvat věřit, a pokud mu bude fungovat servis, může znovu směle pomýšlet na úspěch. Český borec se po krachu na Wimbledonu potýkal s poklesem formy a na zámořských betonech se trápil, ovšem do US Open se stihl dát do kupy a teprve podruhé v kariéře ve Flushing Meadows postoupil do čtvrtfinále. Třikrát předvedl naprosto suverénní výkon a postoupil hladce ve třech setech, pořádně se zapotil jen v druhém kole, kde jej potrápil Slovák Kližan, kterého ale nakonec v pěti setech udolal. S Čiličem má Berdych pozitivní bilanci vzájemných zápasů (5-3), oba borci jsou silní na servisu, rádi diktují tempo hry a snaží se o zakončování výměn. K vidění tak asi bude několik tiebreaků, utkání by se mohlo hodně protáhnout!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Berdych T. - Cilic M. 40,5 + 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip