Články

Benteke trefil v nastavení skoro 40.000 Kč!
article image

29.9.2016

Vsadit si fotbalovou „akovku“ není nic neobvyklého. Ale ta podaná na sběrně Viktoria Tipu ve Vejprtech byla přeci jen odlišná. Sázející totiž hned ve třech případech použil tip na zápas/ počet gólů. A tiket mu zachránil Christian Benteke!

Čtyři mače z německé bundesligy, tři z anglické Premier League a jeden z 2. české ligy – tak vypadala sázenka fotbalového experta z Vejprt. Kromě tradičních tipů na vítěze utkání se na ní objevily i sázky na to, že se brankově prosadí oba týmy, či tipy na zápas kombinovaný s počtem gólů v dotyčném duelu, které mívají atraktivní kurzy. A právě v posledním mači na tiketu měl vejprtský tipér namále. Kromě alespoň tří vstřelených gólů totiž také potřeboval, aby hosté z Crystal Palace na trávníku posledního Sunderlandu vyhráli. A vítězství jim zachránili nejprve vyrovnávacím gólem na 2:2 v 76. minutě James McArthur a ve čtvrté minutě nastaveného času trefou na konečných 3:2 Christian Benteke.

Za vklad tří stovek je výhra 39.285 korun skvělá, co říkáte?

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip