Benfica – Petrohrad: střelecky se prosadí oba soupeři

article image

14.2.2016 Nejspíš nejméně čitelná osmifinálová bitva Ligy mistrů! Nakolik se na Rusech projeví dlouhý zápasový výpadek? To je hlavní otazník. Obě ofenzivní mužstva by se ale měla střelecky prosadit.

Ruský mistr v základní skupině exceloval, hned na úvod vyhrál 3:2 ve Valencii a pak už všem soupeřům ukazoval záda. Brejkový tým je extrémně nebezpečný na hřištích soupeřů, navíc Zenit soka loni dvakrát porazil ve skupinové fázi – 2:0 v Lisabonu a 1:0 doma! Jenže zatímco Benfica je z portugalské ligy zvyklá na zápřah, hráči Zenitu už přes dva měsíce nehráli soutěžní zápas! Sice vyhráli všech pět přípravných mačů, ovšem těžko říci, jak je povětšinou skandinávské týmy prověřily. Benfica má za sebou páteční bolestivou ligovou porážku s Portem 1:2, teď se bude chtít před svými fanoušky rehabilitovat. Jenže smrtonosné petrohradské brejky a běhavý fotbal jsou velkou hrozbou, brazilský buldok Hulk je ve dvojici s kanonýrem Dzyubou extrémně nebezpečný. Nebude velkým překvapením, pokud se v přímočaře vedeném zápase gólově prosadí oba celky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Benfica - Petrohrad ano 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip