Články

Benfica – Juventus: oba celky vstřelí gól
article image

24.4.201

Turínský stánek Juventusu bude hostit letošní finále Evropské ligy a Stará dáma věří, že si doma zahraje o titul! Odklidit z cesty lisabonskou Benficu ale není jednoduchým úkolem, loňští finalisté jsou silní a budou kousat!

Benfica předčasně oslavila zisk portugalského titulu a může se plně soustředit na výkony v Evropské lize. Loni si zahrála o titul, ovšem ve finále smolně padla s Chelsea 1:2 a zůstala bez trofeje. Letos může finálovou účast zopakovat, ovšem silný Juventus je proti! Lisabonský mančaft však v průběhu celé sezony předvádí parádní výkony a bude si na slavného protivníka věřit. Do semifinále EL se svěřenci kouče Jesuse prokousali přes řecký PAOK, londýnský Tottenham a nizozemský Alkmaar a do sítě svých soupeřů nasázeli úctyhodných 12 branek, ani v jednom utkání nevyšli střelecky naprázdno. Jejich ofenzivní hra tak opět slaví úspěch a měla by platit i na výtečně bránící Juventus. Rychlící Rodrigo, Markovič, Lima či Gaitán by měli defenzívu italského protivníka pořádně trápit, hrozit bude také zkušený kanonýr Oscar Cardozo, jenž se v play off Evropské ligy ještě netrefil. Šetřil se na Juventus? Turínský mančaft dominuje italské lize, ovšem v pohárové Evropě se mu v posledních letech nedařilo a letos to chce změnit! Zkušený mančaft okolo dirigenta Pirla se nikam nepožene, bude trpělivě kombinovat a čekat na šanci, z níž by rozvlnil síť. To by se mu také mělo podařit! Oba mančafty velmi dobře útočí, mohly by rozvlnit síť.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip