Benfica – Galatasaray: body zůstanou domácím

article image

2.11.2015 Mančaft z Istanbulu je ve skupině C až třetí, na vedoucí duo Benfica – Atlético Madrid ale ztrácí jen dva body. Triumf v Lisabonu by tak výrazně posílil jeho naděje na postup do play off, Portugalci však doma body nerozdávají…

Ambiciózní turecký gigant disponuje týmem plným šikovných individualit. Výkony v Lize mistrů ale nepředvádí optimální a se čtyřmi body na kontě mu patří třetí příčka ve skupině C. Porazit dokázal zatím jen lisabonskou Benfiku a triumfem 2:1 ukončil své desetizápasové čekání na výhru v Champions League. V tvrdém utkání, v němž rozhodčí osmkrát vytasil žlutou kartu, přitom měl mírně navrch jeho portugalský protivník, jenže neproměňoval šance a jen potvrdil, že se v posledních týdnech nenachází v úplně ideálním rozpoložení. Přitom mančaft má kvalitní a zkušený, v pohárech toho spoustu odehrál a je schopen skvělých výkonů, což ostatně dokázal triumfem 2:1 na půdě Atlétika Madrid. Fanoušci v Lisabonu uvidí další vyhecovaný duel, v němž nebude nouze o ostré zákroky. Věřím, že se Benfika probudí a vybojuje důležitý triumf.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Benfica - Galatasaray 1 1.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip