Články

Benfica – FC Porto: ve šlágru se trefí pouze jeden tým
article image

12.2.201

Dát gól a náskok pak ubránit. Takový obvykle bývá scénář při bitvě portugalských gigantů Benfiky a Porta. I tentokrát půjde o hodně a nedá se očekávat, že by se duel měl změnit v gólové hody.

Nedominují lize tak, jak se očekávalo. Až do minulého týdne byl v čele ten třetí vzadu – lisabonský Sporting. Jenže nezvládl pondělní dohrávku a na prvním místě už je díky lepšímu skóre Benfica. Porto ztrácí nepříjemných 6 bodů, takže je jasné, že i nerozhodný výsledek mu nestačí. Hosté ale nemají oslnivou formu, dva z minulých čtyř zápasů prohráli, navíc s protivníky jako Guimaraes a naposledy doma s Aroucou. To jsou velké čáry přes rozpočet, a tak sezónu musí zachraňovat na horkém trávníku Estádio da Luz.

 

A pozor, znovu to bude zápas o prvním gólu! Z posledních osmi vzájemných utkání se jen dvakrát stalo, že se střelecky prosadily oba týmy, jinak má jeden z nich na gólovém kontě nulu. V září doma Porto vyhrálo 1:0, loni na tom byla lépe Benfica po výsledcích 2:0 a 0:0. I tentokrát lze věřit tomu, že se střelecky prosadí nejvýš jeden z celků.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Benfica - FC Porto ne 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip