Benfica – Bayern: první půle jen oťukávací

article image

12.4.2016 V Německu inkasovali jen jednou a zachovali si naději na postup do semifinále. Fotbalisté Benfiky tím ovšem giganta z Bayernu také vystrašili, takže odveta bude alespoň zpočátku hodně opatrná.

Gól po minutce zápasu, pak už do konce nic. Tohle se nečekalo. Podle mnohých měl Bayern protivníka doma zválcovat a do Lisabonu jet k odvetě už jen z formality. Jenže vše je jinak, mnichovský gigant se musí třást o postup! Benfica se ukázala jako tvrdý oříšek k rozlousknutí a v domácím prostředí bude ještě nebezpečnější. S čím se vytasí Bayern? Určitě s opatrnou hrou a taktickým držením míče, nikam spěchat nebude. Domácí si pro změnu budou opakovat, že případný inkasovaný gól by je definitivně pohřbil, a tak zejména první půli budou hrát hodně zezadu a hlavně hlídat hvězdy protivníka. Bude to velké čekání na úvodní gól, které se může dost protáhnout. A tak remízový první poločas se jeví být poměrně reálnou eventualitou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Benfica - Bayern 0 2.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip