Články

Benfica – Alkmaar: jasná výhra domácích
article image

9.4.2014

Do Nizozemska vyrazili s cílem přivést vítězství a úspěšně tak nakročit do semifinále Evropské ligy. A to se jim podařilo! Na hřišti Alkmaaru borci lisabonského celku vyhráli 1:0 a v domácí odvetě potvrdí roli favorita.

Parádní sezonu letos prožívá slavný celek z Lisabonu. Jasně vévodí portugalské lize a je blízko zisku mistrovské trofeje, také v pohárové Evropě se mu daří. Loňské zklamání z porážky ve finále Evropské ligy od Chelsea hodili svěřenci kouče Jesuse za hlavu a věří, že si letos znovu zahrají o pohár pro šampiona. S úspěšnějším koncem! Na cestě za splněním svého snu kosí jednoho protivníka za druhým, v jarním play off už vyřídili řecký PAOK (1:0, 3:0) i slavný Tottenham (3:1, 2:2) a také dvojutkání s Alkmaarem mají úspěšně rozehrané. V úvodním čtvrtfinále na hřišti svého soupeře zvítězili díky brance Salvia krátce po startu druhého poločasu a vítězství 1:0 je výrazně přiblížilo postupu do semifinále. Alkmaar nehrál v první půli špatně, ovšem po inkasované brance se sesypal a jen výtečné zákroky gólmana Estebana jej nakonec uchránily od vyšší prohry. V odvetě tak nizozemský mančaft musí útočit, aby prohru odčinil, to však bude voda na mlýn domácích borců. Benfica bude otevřenou obranu hostů trápit rychlými protiútoky a postup si pojistí jasnou výhrou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Benfica - Alkmaar 0:1 1 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip