Články

Bencic B. – Cibulková D.: nabuzená Slovenka poletí za výhrou
article image

11.10.2016

Jde jí o premiérovou účast na Turnaji mistryň, potřebuje body. Slovenská tenistka Dominika Cibulková má pro turnaj v Linci obří motivaci a Švýcarce Belindě Bencic nepovolí ani set.

Je to obrovská bitva, kterých osm hráček se podívá na vyvrcholení sezóny. Na poslední tři volná místa pro Singapur je pořádná tlačenice. Muguruza, Keys a Konta jsou zatím o pár bodíků lepší než Cibulková, o všem rozhodnou až poslední turnaje. Slovenka hraje v Linci a musí to dotáhnout co nejdále. Na úvod ji čeká nebezpečná Švýcarka, která sice loni ještě patřila do Top 10, jenže po zranění a dlouhé pauze se zatím nedokázala vrátit do bývalé formy. Prohrává zápasy se soupeřkami, které dříve jasně porážela, její sebevědomí klesá stejně jako postavení na žebříčku. S bojovnicí Cibulkovou se ještě nikdy neutkaly, razantní hra Švýcarky proti skvělé obraně Slovenky slibují atraktivní duel. Rozhodne sebevědomí a motivace, což jsou nyní hlavní zbraně Cibulkové. Ta neztratí ani set.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Bencic B. - Cibulková D. 0:2 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip