Články

Belo Horizonte – Sport Recife: přestřelka na čele tabulky
article image

8.7.201

Brazilská fotbalová liga se vrací do akce, šlágr 12. kola uvidí stadion Independencia v Belo Horizonte, kde vedoucí tým tabulky přivítá třetí Sport Recife. Oba rivalové mají na kontě stejně bodů, bitva o první místo bude bavit!

Čelo brazilské ligy je hodně vyrovnané, vždyť pátý Corinthians ztrácí na lídra jen tři body. Sport Recife je třetí jen kvůli horšímu skóre, jako jediný tým soutěže ale ještě nepoznal hořkost porážky a na vedoucí Belo Horizonte si tak bude věřit! Svěřenci kouče Baptisty velmi dobře brání a jsou nebezpeční v ofenzívě, daří se především nadějnému forvardovi Anrému (4 góly), Diego Souzovi (4) či Maikonovi (3). Venku však ještě ani jednou nevyhráli a ve všech pěti duelech remizovali, dočkají se premiérového triumfu na půdě lídra? Nebudou to mít jednoduché, Belo Horizonte se veze na vítězné vlně a předvádí výtečný fotbal, v posledních čtyřech kole čtyřikrát naplno bodovalo a pyšní se nejproduktivnějším útokem ligy (24 gólů), který táhnou zkušený forvard Thiago Ribeiro (5 branek) a ofenzivní záložník Dátolo (3 zásahy). Vzájemné zápasy obou soupeřů bývají bohaté na góly, v posledních čtyřech padlo celkem 16 branek a ani v jednom nebyly k vidění méně než tři zásahy. Věřím, že se střelecky prosadí domácí i hosté!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Belo Horizonte - Sport Recife ano 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip