Články

Belo Horizonte – Gremio: góly padat nebudou
article image

13.8.201

Šlágr 18. kola brazilské ligy bude hostit stadion Mineirão, kde vedoucí Belo Horizonte přivítá třetí Gremio. Jejich vzájemné duely bývají hodně vyrovnané a padá v nich málo branek, tradice bude opět dodržena.

Loni sedmé Gremio si v letošní sezoně vede o poznání lépe a atakuje čelo tabulky. V případě vítězství na půdě prvního by se k lídrovi přiblížilo na rozdíl pouhých třech bodů, porážka by hostům naopak situaci zkomplikovala. Svěřenci kouče Rogera Machada si na přelomu června a července prošli menší herní krizí, když ze tří duelů vytěžili jediný bod. Před šlágrem v Belo Horizonte si ale výrazně zvedli sebevědomí demolicí Internacionalu (5:0)! Dvěma góly se blýskl forvard Luan, jenž se letos střelecky trápí a dvě úspěšné trefy jej jistě povzbudí. Prosadit se proti výborné defenzívě vedoucího týmu tabulky ale nebude mít snadné, Belo Horizonte v průměru inkasuje 0,82 branek na utkání a v posledních třech duelech lovilo míč ze své sítě jenom jednou při výhře 3:1 nad Sao Paulem. Také úspěch Gremia je založen na velmi dobré obraně (0,94 G/Z), velkému šlágru tak nejspíše budou dominovat defenzívy, ostatně tak to ve vzájemných duelech Belo Horizonte a Gremia často vypadá – v šesti z posledních sedmi byly k vidění maximálně dva góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Belo Horizonte - Gremio 2,5 - 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip