Články

Belgie – USA: Belgičané opět rozhodnou až po půli
article image

1.7.201

Zatím nezaváhali, byť pokaždé se rozjížděli hodně pomalu. Fotbalisté Belgie vyhráli všechny tři zápasy ve skupině a teď chtějí vytasit osvědčenou taktiku i na Američany: uspávací první půli a smrtící úder ve druhém poločase.

Potvrzují své nemalé ambice. Belgičané aktuálně drží šestizápasovou vítěznou sérii a věří, že jim dobrá forma pomůže konečně přejít přes osmifinále, v němž třikrát za sebou ztroskotali – v letech 1990, 1994 a 2002. Naposledy prošli mezi nejlepší osmičku v roce 1986, kdy dosáhli na své maximum z MS - čtvrté místo. Proti bojovnému a nevyzpytatelnému celku USA jsou favority i díky dlouhé sérii neporazitelnosti, vždyť bez prohry prošli i předchozí kvalifikací. Zatím to ale není žádný válec, spíš zkušené čekání na šanci. Důkaz? V prvních poločasech na MS ještě nedali gól, naopak jeden od Alžířanů dostali. Zato ve druhých poločasech mají bilanci 4:0, která jim zajistila samé výhry. Zajímavé je, že vždy rozhodli až v posledních 20 minutách – góly stříleli Alžířanům v 70. a 80. minutě, Rusům v 88. a Korejcům v 78. minutě. Předvedou stejný scénář i proti Američanům?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Belgie - USA 0/1 4.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip