Články

Belgie – Irsko: branky padnou, ale nebude jich moc
article image

17.6.2016

Měli být spolufavority na medaile, jenže na úvod dostali studenou sprchu od Italů. Fotbalisty Belgie teď čekají nepříjemní Irové a musejí zabrat. Fanoušci se mohou těšit na góly, nikoli na přestřelku.

Porážka 0:2 se squadrou azzurou Belgičany pořádně opařila. „Už jsme překonali zklamání a plně se soustředíme na Irsko. Máme prostor na zlepšení, ale to neznamená, že s Itálií bylo všechno špatně,“ burcoval trenér Wilmots. Druhý celek žebříčku FIFA je proti Ostrovanům favoritem, jenže Irové jsou hrozbou pro každého. Na úvod remízovali se Švédy 1:1 a jejich obrana byla skálopevná – soupeř ani jednou nevystřelil na bránu a smolného vlastňáka si dali Irové sami. Belgičané s Iry neprohráli od přípravy v květnu 1966! Jenže tři z posledních čtyř zápasů skončily nerozhodně, což dává outsiderovi nemalé naděje na úspěch. „Po losu turnaje Belgičané nepředpokládali, že ve skupině skončí hůř než na druhém místě. Takže proti nám vyrukují v plné polní,“ usmál se trenér O'Neill. Pokud družina kolem hvězd Hazarda a De Bruyneho ukočíruje svoji psychiku, měla by brát tři body. Ale bude to těsné a padnou nejvýše tři góly.

Belgie

+ super-silný kádr, sestavený z opor špičkových klubů Premier League a Serie A
- možná řevnivost jednotlivých hráčských skupin, z obrany vypadli zranění Kompany i Lombaerts a to se projevilo proti Itálii, nutnost zvítězit

Irsko

+ s Německem v kvalifikaci ani jednou neprohrálo, to mluví za vše, absolutní semknutost týmu, bojovnost, agresivita
- nezkušenost s velkými turnaji, absence spolehlivého kanonýra

Předpokládané sestavy

Belgie: Courtois - Alderweireld, Vermaelen, Denayer, Vertonghen - Fellaini, Nainggolan - Hazard, De Bruyne, Mertens – Lukaku
Irsko: Given - Coleman, Clark, O´Shea, Ward - McGeady, McCarthy, Brady, Hoolahan - Walters, Long

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - rozmezí gólů - Belgie - Irsko 2-3 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip