Články

Belgie – Bosna a Her.: pohodová výhra domácích hvězd
article image

6.10.2016

Své úvodní zápasy skupiny H suverénně zvládli, teď si to fotbalisté obou celků rozdají v kvalifikaci o prvenství ve skupině. Domácí mají kádr plný hvězd a soupeře s přehledem zdolají.

Belgičané měli být už černým koněm Eura, mluvilo se dokonce o jejich nemalých šancích na triumf, ale ve čtvrtfinále je zastavili bojovníci z Walesu. Teď se musejí snažit ukázat svoji sílu na světovém šampionátu. Kvalifikaci rozjeli skvěle, výhra 3:0 na půdě nevyzpytatelného Kypru se počítá. Vítězně začali i Bosňané s Řeky a právě tyto tři země by si to měly v poměrně slabě obsazené skupině H rozdat o postup. Proto je duel s Bosnou klíčový. Belgie má sice velké problémy s marodkou, mimo jsou De Bruyne, Dembele, Kompany či Vermaelen, přesto by parta kolem rychlíka Hazarda měla svoji sílu potvrdit. A to i přesto, že se znovu začíná výkonnostně zvedat bosenský tahoun Džeko. Domácí si výhru pohlídají a bude to relativně jasná záležitost.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Belgie -1,5 - Bosna a Her. 1 2.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip