Články

Becker B. – Berdych T.: český favorit neztratí set
article image

30.6.2016

Na úvod si trochu koledoval, teď už se naplno zkoncentruje. Tenista Tomáš Berdych ve druhém kole Wimbledonu smázne německého veterána Benjamina Beckera, na kterého to umí.

Proti Chorvatu Dodigovi ztratil set a o další dva se v deštěm přerušovaném duelu musel prát v tie-breacích. Berdych asi ani sám neočekával, že jej čeká taková lopota. Ovšem tentokrát přistoupí k zápasu v jiném rozpoložení. V tom je jeho síla, že na velkých akcích obvykle nemívá problémy s hůře postavenými hráči. Česká hvězda letos zatím pokaždé na grandslamu postoupila do čtvrtfinále a na Wimbledonu by to ráda minimálně zopakovala. Teď jej čeká Němec sice slavného jména, ovšem ne už tak mimořádných kvalit. Becker šestkrát dokázal postoupit ve Wimbledonu do druhého kola, ale pokaždé to byla jeho konečná. A nezdá se, že by to posedmé mělo být jiné. S Berdychem má 102. hráč světového žebříčku zápasovou bilanci 1:5, když vyhrál jen při jediném setkání v hale na koberci, jakmile se hrálo pod otevřeným nebem, nezískal v pěti duelech ani set. Koncentrovaný český tenista je plný sebevědomí, zvládá i těsné koncovky setů a tentokrát vyhraje bez ztráty kytičky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Becker B. - Berdych T. 0:3 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip