Články

Bayern – Wolfsburg: urputný souboj s minimem gólů
article image

21.9.2015

Šlágr 6. kola bundesligy uvidí souboj druhého s třetím. Domácí Bayern je favoritem, jenže proti Wolfsburgu se vždy hodně natrápí. S protivníkem navíc dvakrát v řadě prohrál! Bude to šachová partie s minimem šancí i gólů.

Ještě neztratili ani bod, ale už dvakrát rozhodli o výhře gólem v poslední minutě, jednou dokonce z vymyšlené penalty. Fotbalisté Bayernu se teprve pomalu rozjíždějí a zdá se, že jsou stále ještě zranitelní. Teď je navíc čeká protivník, který z nich nemá respekt a je hladový po dalším překvapení. Na druhou stranu motivaci domácí mají velkou, protože planou po vendetě.

Vlci z Wolfsburgu zatím v letošní sezóně vyhráli všechny tři domácí zápasy, ze hřišť soupeřů si pokaždé přivezli po bodu. Dvě inkasované branky potvrzují, že se mohou spolehnout na skálopevnou defenzívu, kterou opět vytasí na mnichovské hvězdy. Předloni Bayern ve své Allianz Areně vyhrál pouze 1:0, loni 2:1. Poslední dva vzájemné duely navíc na hřišti soupeře prohrál – v lize utržil debakl 1:4 a na začátku letošní sezóny padl v superpoháru 1:2 na penalty. Teď už sice v kádru hostů nebude špílmachr De Bruyne, kterého za 2 miliardy koupil Manchester City, nicméně bojový duch Wolfsburgu zůstal. Bude to velký boj.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Bayern - Wolfsburg 2,5 - 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip