Články

Bayern – Plzeň: bavorský velkoklub si zastřílí
article image

22.10.2013

Uhrát přijatelný výsledek a odejít ze hřiště se zvednutou hlavou. Přesně to si přejí svěřenci kouče Vrby před utkáním s hvězdným Bayernem Mnichov. Bavorský gigant ale válí a na českém outsiderovi si pořádně smlsne!

Megafavorit a úřadující šampion Ligy mistrů nastoupí proti jasnému outsiderovi, jenž by neměl příliš kousat. Zápletka středečního utkání v mnichovské Allianz Aréně by měla být jasná, většina sázkařů tak řeší pouze výši skóre – kolik branek hvězdný bavorský celek do plzeňské sítě nasází. I pod novým koučem Guardiolou pokračují Mnichované ve skvělé jízdě z minulé sezony, kdy ovládli také bundesligu i německý pohár a získali unikátní treble. Pro Západočechy bude každý uhraný bod v Champions League zlatý a na víc než třetí místo ve skupině pomýšlet nemohou. Jenže teď se trápí i v domácí soutěži, kde ve čtyřech posledních duelech ztratili body třemi remízami. Bayern si s chutí zastřílí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Bayern - Plzeň 3,5 + 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip