Články

Bayern – M’gladbach: jasná výhra mistra!
article image

9.8.201

V přípravě válel a na počkání rozdával gólové příděly, bitvu o Superpohár ale nezvládl a podlehl Dortmundu 2:4. Vstup do ligy však Bayern bude mít hodně silný, a to od prvních minut!

Loni vládl bundeslize (29–4–1) i Lize mistrů a letos Bayern hodlá svou dominanci prodloužit! Z lavičky bude německého šampiona nově koučovat španělský stratég Pepe Guardiola, jenž nedávno vytvořil nepřemožitelný tým z katalánské Barcelony. Svou trenérskou misi v Mnichově zahájil výtečně, v přípravných zápasech Bayern bavorský gigant dominoval a rozdrtil každého, kdo se mu postavil do cesty. S výjimkou Dortmundu, jemuž v boji o Superpohár podlehl 2:4. To ale nenastoupila nejsilnější sestava… Bayern přes léto posílili hvězdní záložníci Götze s Thiagem a nic jiného než spanilá jízda za titulem se od něj nečeká. Hosté loni v lize skončili osmí a na hvězdného protivníka umí zahrát, při posledních třech návštěvách Mnichova ani jednou neprohráli a v předloňské sezoně si dokonce z Allianz Arény odvezli triumf 1:0. Tentokrát ale na natěšený domácí výběr, který od první minuty půjde za vítězstvím, stačit nebudou. Bayern vyhraje první poločas i celý zápas.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Bayern - M´gladbach 2,5 + 1.37
2. poločas - Bayern - M´gladbach 1 1.38
1.poločas/zápas - Bayern - M´gladbach 1/1 1.46
1. poločas - Bayern - M´gladbach 1 1.38

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip