Články

Bayern – Manchester City: bitva gigantů bude bavit!
article image

16.9.2014

Po roce si to oba velkokluby znovu rozdají v základní skupině Ligy mistrů a stejně jako loni by si fanoušci měli přijít na své. Německý i anglický šampion mají hvězdně poskládané útoky, ani jeden nevyjde gólově naprázdno.

Po dvou neúspěších Citizens loni prolomili smůlu, když konečně postoupili ze základní skupiny Ligy mistrů. Letos mají stejné plány a opět narazí na mnichovský Bayern, s nímž v minulé sezoně svedli dvě velké bitvy, které lahodily oku nezaujatého diváka – doma s bavorským gigantem prohráli 1:3, v odvetě na jeho půdě ale naopak triumfovali 3:2, na což by nyní chtěli navázat. V generálce na souboj s Bayernem remizovali v Londýně 2:2 s Arsenalem a znovu ukázali velkou ofenzivní sílu, borci jako Agüero, Džeko či Silva jsou téměř k nezastavení. Bayern v úvodu sezony zatím příliš nezáří, při posledním vítězství nad Stuttgartem (2:0) ale předvedl velmi dobrý výkon a pozitivně se tak naladil na duel s Citizens. Do boje však půjde oslaben o několik opor především ze zálohy a obrany (Schweinsteiger, Martinez, Thiago, Badstuber), nejistý je start křídelníků Robbena s Ribérym, jejich absence by byla pro ofenzívu domácích velkou ztrátou. Kádr Bayernu je ale nesmírně široký, snajpr Lewandowski, chladnokrevný zabiják Müller či tvořivý rychlík Götze budou obranu Citizens hodně prohánět. Oba celky by se měly střelecky prosadit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Bayern - Man.City ano 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip