Články

Bayern – Leverkusen: o góly nouze nebude
article image

27.8.2015

První vážný test německého šampiona přichází hned ve 3. kole. Do Mnichova dorazí bundesligový korunní princ z Leverkusenu. Tahle bitva by mohla být ofenzivní oslavou fotbalu, kde o góly nouze nebude.

Náladu mají všichni skvělou, start do nového ročníku se vydařil. Fotbalisté Bayernu zvládli bundesligový prolog, když doma dali bůra Hamburku a pak vyhráli v Hoffenheimu i v deseti, gólem z poslední minuty. Právě takovéto šťastné momenty jim ještě vlijí do žil extra energii, což teď mohou potvrdit proti svému tradičnímu vyzývateli.

Ale v Leverkusenu je momentálně ještě veseleji! Borci Bayeru přijedou do mnichovské Allianz Areny rozjásaní z postupu do Ligy mistrů, když dokázali vyřadit silné Lazio. I oni jsou v domácí soutěži bez ztráty bodu, a to díky dvěma těsným výhrám. Navíc na Bayern si věří. Loni v Mnichově padli jen 0:1, v poháru po bezbrankové plichtě padli až na penalty a doma pak Mnichovany přehráli 2:0. Přestože o branky byla nouze, tentokrát by to mohlo být jiné. Bayern je hladový dokázat, kdo je doma jedničkou, hosté nemají co ztratit a budou chtít po koncertu 3:0 s Laziem dokázat, že v útoku jim to šlape. Bude to opravdu branková smršť?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Bayern - Leverkusen ano 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip