Články

Bayern – Hamburk: Lewandowski sestřelí outsidera
article image

14.8.201

Nový ročník německé bundesligy odstartuje v mnichovské Allianz Aréně, kde mistrovský Bayern přivítá Hamburk. Hosté v posledních letech mezi elitou jen paběrkují, znovu odjedou s vysokým přídělem!

Hamburk dvakrát zakončil bundesligu na 16. příčce a musel tak absolvovat zrádnou baráž o udržení. Ani v nové sezoně zřejmě nebude prohánět ty nejlepší, klub z přístavního města opustili zkušení Van der Vaart, Westermann, Behrami či Jansen a nové posily v přípravě příliš nepřesvědčily. První soutěžní duel navíc pro Hamburk dopadl tragicky, v poháru totiž vypadl s Jenou ze čtvrté ligy! Loňský výlet do Allianz Arény skončil pro HSV výpraskem 0:8, ani tentokrát velkou díru do světa v Mnichově neudělá. Mnichovský gigant loni suverénním způsobem obhájil bundesligový titul, v domácím poháru i Lize mistrů to ale dotáhl „jen“ do semifinále a tak v klubu nepanovala příliš velká spokojenost. Letos budou svěřenci španělského trenéra Guardioly znovu útočit na příčky nejvyšší ve třech soutěžích, v bundeslize nepřichází v úvahu nic jiného než obhajoba mistrovské trofeje. S Hamburkem si na úvod poradí, trefit by se mohl i kanonýr Lewandowski, jenž obranu HSV pokořil v posledních dvou vzájemných zápasech.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Bayern - Hamburk 3,5 + 1.85
Dá gól (včetně prodloužení) - Bay-Ham: Lewandowski R. ano 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip