Články

Bayern – Frankfurt: soupeře gólově nezostudí
article image

31.1.2014

Otázka nezní, kdo vyhraje, ale jakým rozdílem. O třech bodech pro rozjetý mnichovský expres nikdo nepochybuje, přestože Frankfurt umí být nepříjemným protivníkem. A ani teď si žádný ostudný příděl neodveze.

Vyhráli desetkrát v řadě, v 18 kolech poztráceli jen čtyři body za dvě remízy, vládnou i Evropě. Bayern prokazuje svoji nadvládu i pod novým koučem Guardiolou. Mnichované navíc zvládají i zápasy, kdy se jim herně nedaří a musejí výhru urvat srdcem. Takhle v týdnu rozhodli o těsném vítězství ve Stuttgartu. Borci Eintrachtu jsou až čtrnáctí, jen dva body nad sestupovou hranou, a tak domácí výhra 1:0 nad Herthou v prvním jarním kole pro ně byla hotovou spásou. Tým českého útočníka Václava Kadlece se může spolehnout zejména na defenzívu, kterou ostatně v posledních letech ochutnává i Bayern. Na podzim vyhrál na půdě soupeře jen 1:0 díky rychlé trefě kanonýra Mandžukiče a ani v Allianz Areně mu hosté nedovolí žádnou gólovou smršť.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Bayern - Frankfurt 3,5 - 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip