Články

Bayern – Dortmund: střelecky se prosadí oba giganti
article image

20.5.2016

Další bitva dvou elitních německých celků, tentokrát ve finále domácího poháru, slibuje hodně atraktivní podívanou. Oba týmy milují ofenzívu a gólově nevyjdou naprázdno.

V bundeslize potvrdili svoji nadvládu a jásali nad dalším titulem, jenže po krachu v Lize mistrů fotbalisté Bayernu nutně potřebují vylepšit svoji image. Pokořit ve finále DFB Pokalu rivaly z Borussie by pro ně byla sladká tečka za sezónou. Jenže nečeká je vůbec snadný úkol, protože dortmundské vosy jsou svým rychlým stylem nepříjemné komukoli. V říjnu sice Mnichované ve své Allianz Areně soka zničili 5:1, zcela vyrovnaná březnová dortmundská odveta ovšem skončila bez branek. Tentokrát bude v sázce pohár a je jasné, že přehnaně velká ofenzivní smršť to nebude. Nicméně síla obou soků je především v útoku a není jim vlastní spoléhat se na vyčkávací šachy. Přestože výsledek je naprosto otevřený a Bayern nemůže sázet na roli papírového favorita, jedno je na spadnutí: střelecky se prosadí oba soupeři.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Bayern - Dortmund ano 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip