Články

Bayern – Chelsea: gólově se prosadí oba týmy
article image

30.8.201

Bitva fotbalových kolosů o Superpohár v pražském Edenu. Chelsea touží odčinit loňský debakl od Atlétika Madrid, Bayern by získal prestižní trofej premiérově. Ofenzivní síla týmů je obrovská, góly vstřelí oba.

Televizní signál z tohoto zápasu jde do 115 zemí světa. Tradiční duel mezi vítězem Ligy mistrů a Evropské ligy se poprvé po patnácti letech uskuteční mimo stadion v Monaku, takže Praha tímto mačem vstupuje do historie. Tam by si přáli vstoupit i borci obou celků a zejména ti z Mnichova, protože Bayernu tato trofej ve sbírce ještě chybí. Bayern je favoritem, v minulé sezoně triumfoval v Lize mistrů, bundeslize i v německém poháru. Chelsea v uplynulém ročníku brala titul pouze v Evropské lize, o to více chce dokázat svoji sílu. Oba celky disponují hvězdnými plejery a novými hvězdnými trenéry na svých lavičkách. Bayern nyní vede exbarcelonský Pep Guardiola, Londýňany charismatický a excentrický José Mourinho, jenž se do Chelsea vrátil z angažmá v Realu Madrid. Eden uvidí velkou bitvu, v níž padnou góly na obou stranách.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Bayern - Chelsea ano 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip