Články

Bayern - Benfica: mnichovský gigant nedá soupeři šanci
article image

4.4.2016

O postup do semifinále Ligy mistrů si to rozdají lídři německé a portugalské ligy, favorit je ale jasný – bavorský velkoklub v čele s trenérským mágem Pepem Guardiolou si dělá zálusk na celkové prvenství a Benfiku roznese!

O nějakém podcenění protivníka ovšem nemůže být ani řeč, kabinou Bayernu jistě zní výstraha: pozor na Lisabonské! V základní skupině sice nezářili a v osmifinále přetlačili Petrohrad spíše jen se štěstím, ovšem rychlí a techničtí šikulové budí respekt. Dominují portugalské lize, vyhráli šestkrát v řadě a v pátek doma deklasovali silnou Bragu 5:1. Jenže Bayern, to je gigant. A nic na tom nemění sobotní hubená ligová výhra 1:0 s Frankfurtem ani zaváhání v osmifinále LM, kdy proti Juventusu stál na pokraji vyřazení a o postupu rozhodl až v prodloužení. Možná právě takový souboj mnichovské hvězdy ještě více nakopl a teď budou maximálně koncentrované. Domácí půjdou nekompromisně za výhrou a dá se očekávat, že v pekle Allianz Areny hosté nevydrží vzdorovat ani první půli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Bayern - Benfica 1/1 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip