Články

Bayern – Arsenal: oba soupeři vstřelí gól
article image

10.3.2014

Úřadující šampioni Ligy mistrů v Londýně vyhráli 2:0 a postup do čtvrtfinále milionářské soutěže tak mají na dosah. Už loni ale dokázali Kanonýři v Mnichově zvítězit a téměř otočit vývoj série, favorita znovu potrápí!

Poučí se z loňské zkušenosti? V minulém ročníku Ligy mistrů prohrál Arsenal s Bayernem úvodní domácí duel 1:3, ovšem v Allianz Aréně triumfoval 2:0 a sahal po postupu do čtvrtfinále. Mezi osmičku nejlepších ale nakonec pronikl jeho sok z Mnichova, který má letos po utkání v Londýně opět navrch - na Emirates Stadium totiž zvítězil 2:0. Do odvety na vlastním hřišti tak opět nastoupí jako velký favorit na postup a věří, že loňské téměř fatální selhání nezopakuje. V sobotu se na těžký duel s Arsenalem pozitivně naladil výhrou 6:1 ve Wolfsburgu a do utkání nastoupili i uzdravení marodi Shaqiri, Müller a Ribéry, kteří tak budou proti Kanonýrům připraveni. Arsenalu v anglické lize trochu dochází dech a má za sebou několik selhání, o víkendu ale výhrou 4:1 nad Evertonem postoupil do semifinále FA Cupu, což jistě Rosickému a spol. vlilo do žil pořádnou porci sebevědomí. Pokud chtějí v Mnichově pomýšlet na úspěch, musí borci Arsenalu vsadit na ofenzívu a vstřelit alespoň dvě branky. To ale bude hrát do karet domácím, kteří mohou útočit do otevřenější obrany svého soka. Góly by tak mohly vstřelit oba celky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Bayern - Arsenal ano 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip