Články

BATE – Torpedo-Belaz: domácí si zastřílí
article image

10.7.201

Úřadující běloruští mistři z borisovského BATE v poslední době několikrát klopýtli a přepustili první místo v tabulce Dinamu Minsk. V případě výhry nad Torpedem se ale mohou do čela vrátit a to se jim také podaří!

Pyšní se nejproduktivnějším útokem běloruské ligy, ovšem v červnu doma třikrát zklamali fanoušky a vyšli střelecky naprázdno. Kvůli těmto selháním přišli borci BATE o vedení v soutěži, na první Dinamo Minsk ztrácí jeden bod. V případě triumfu v předehrávce 17. kola ale mohou poskočit – i když třeba jen dočasně – zpět do čela soutěže, a to je pro svěřence kouče Jermakoviče velká motivace! V posledních dvou kolech navíc mančaft z Borisova ukázal, že střílet branky nezapomněl – nejprve triumfoval 2:1 na hřišti Belshiny, poté na vlastní půdě roznesl Brest dokonce 4:0. Loni páté Torpedo letos znovu patří mezi prvoligový nadprůměr a je páté. Většinu bodů získalo doma, venku má problémy se střílením branek a vyhrálo jen dva z osmi duelů (bilance 2-3-3, skóre 6:8). První letošní vzájemný zápas jasně ovládlo BATE 4:1, znovu zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - BATE Borisov - Torpedo-Belaz 0:1 1 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip