Články

BATE – Dundalk: Irové se venku neprosadí
article image

15.7.201

Irského mistra z Dundalku musí poslat z kola ven v 2. předkole Ligy mistrů fotbalisté běloruského BATE Borisov, pokud chtějí udržet při životě sen o postupu do základní skupiny Champions League. A doma předvedou kvality!

Fotbalisté Dundalku ovládli loňský ročník irské ligy a letos jsou na nejlepší cestě jubilejní desátý titul v historii obhájit – v devatenácti zápasech 16x vyhráli, jen jednou padli a na čele tabulky se vyhřívají s pohodlným devítibodovým náskokem před nejbližšími pronásledovateli z Cork City. Do Borisova jedou pozitivně naladěni po sérii čtyř ligových výher v řadě a s cílem uhrát solidní výsledek, který by jim do domácí odvety dával naději na postup. Ideální by bylo rozvlnit síť, což bude mít na starosti hlavně kanonýr Towell (11 ligových gólů). Loni v druhém předkole Evropské ligy Dundalk potrápil favorizovaný Hajduk Split (0:2, 2:1), na jehož hřišti dokonce dokázal zvítězit, na postup to ale nakonec nestačilo. BATE tak svého soupeře nesmí podcenit! Zkušený běloruský mančaft si v posledních čtyřech letech dvakrát zahrál v základní skupině Ligy mistrů a letos znovu touží po úspěchu. Loni si v předkolech poradil se Skenderbeu, Debrecénem a bratislavským Slovanem, jejich kvalit Dundalk rozhodně nedosahuje. První duel bude jasně v režii favorita!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - BATE Borisov - Dundalk ne 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip