Články

BATE Borisov – Slovan Bratislava: první půle bez gólů
article image

25.8.2014

Doma uhráli jen remízu 1:1. V odvetě 4. předkola Ligy mistrů tak musejí fotbalisté Slovanu Bratislava v Borisovu skórovat. Bláznivě útočit ale nebudou, první půle bude oboustranně opatrná. Do pauzy diváci gól neuvidí.

Před týdnem v Bratislavě si dal český obránce Jablonský vlastní branku a rozhodčí pak domácí v závěru kvůli chybně odmávanému ofsajdu okradl o vítězný gól. Remíza 1:1 s Borisovem tak byla zklamáním. „Ne, je to dobrý výsledek, který nám pořád dává šanci na postup,“ zaháněl chmury český trenér František Straka a dle svého zvyku začal před odvetou pumpovat do svých svěřenců optimismus. „Máme na to, je to výzva, náš vysněný cíl! Musíme dát gól, to je samozřejmě základní úkol číslo jedna,“ prohlásil. Jenže Borisov je ostřílený pohárový tým, který bitvy milionářské soutěže dobře zná, a jeho největší předností jsou rychlé protiútoky. Na to si Slovan chce dát pozor, a tak se dá očekávat zpočátku z obou stran opatrný fotbal. Půjde o hodně a každá chyba může být osudová. Hosté v případě potřeby otevřou hru až po půli, domácím bezgólová remíza zajišťuje postup do základní skupiny. Sázka na bezbrankovou půli se tak přímo nabízí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - BATE Borisov - Slovan Bratislava 0,5 - 2.44

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip