BATE – Barcelona: kanonáda bez Messiho?

article image

19.10.2015 Mančaft z Borisova čeká fotbalový svátek, vždyť na svém stadionu přivítá hvězdnou Barcelonu! A do třetího utkání skupiny E nenastoupí s přehnaným respektem, vždyť v minulém klání doma sestřelil jiného slavného protivníka – AS Řím!

Běloruský šampion není v pohárové Evropě žádným nováčkem, vždyť v základní skupině Ligy mistrů hraje od roku 2008 již popáté! Zatímco loni byl mezi klubovou elitou kontinentu za otloukánka a ve skupině skončil poslední s pouhými třemi body na kontě a 24 inkasovanými góly v šesti duelech, letos si zatím lépe. Pouť skupinou E sice zahájil porážkou 1:4 v Leverkusenu, výprask ale odčinil v následujícím utkání s AS Řím, který doma porazil 3:2! Italského protivníka BATE zaskočilo drtivým nástupem do utkání a po půlhodině už vedlo o tři branky, v druhém poločase sice dvakrát inkasovalo, ovšem výhru si nakonec pohlídalo.

Dokáže zaskočit také Katalánce? To by bylo velkou senzací! Barcelona si při posledním výletu do Běloruska v roce 2011 s BATE pořádně pohrála a odvezla si triumf 5:0. Outsidera dvakrát pokořil Messi, skórovali také Pedro s Villou a Volodko si vstřelil vlastní gól. Ani jeden z úspěšných barcelonských střelců do nadcházejícího utkání nenastoupí, Villa s Pedrem odešli a Messi je zraněný. I bez argentinského mága by si ale Katalánci měli s velkým outsiderem bez problémů poradit. Ačkoliv zatím mají do výkonů, které jim loni vynesly zisk double (liga a pohár), ještě hodně daleko, disponují obrovskou ofenzivní silou, kterou Borisov nezkrotí. Borci jako Neymar či Suárez by měli při absenci tradičního tahouna zabrat, gólově by se mohli oba prosadit!     

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - BATE Borisov - Barcelona 1:0 2 1.64
Dá gól (včetně prodloužení) - BAT-Bar: Suarez L. ano 1.75
- BAT-Bar: Neymar ano 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip