Články

Bastia – PSG: obhájce na úvod neklopýtne
article image

10.8.2016

Mistrovský mančaft z Paříže prošel přes léto výraznými změnami, přesto vstupuje do nového ročníku s jasným cílem – obhájit titul! Průměrná Bastia není soupeřem, s nímž by měl hvězdný PSG ztrácet body, na úvod jasně zvítězí.

Začíná éra po Ibrahimovičovi! Švédský snajpr a loňský nejlepší střelec Ligue 1 s 38 zásahy totiž dal Paříži sbohem a odešel do Manchesteru United, mistrovský mančaft opustil také bek Van der Wiel. A od kormidla giganta z hlavního francouzského města zmizel kouč Blanc, jehož nahradil Unai Emery. Někdejší lodivod španělské Sevilly si do Paříže přivedl zkušeného záložníka Krychowiaka, také získal do útoku Jesého z Realu Madrid a věří, že pod jeho vedením bude PSG pokračovat v dominanci z posledních let. Vždyť loni získal titul s náskokem 31 bodů před druhým Lyonem! Nahradit Ibrahimoviče a jeho góly by měl především forvard Edinson Cavani, jenž konečně dostane více prostoru a může naplno ukázat svůj um. Uruguayský čahoun loni v lize 19x gólově udeřil a letos jistě bude chtít svou bilanci výrazně vylepšit. Ze záložní řady jej budou krmit lahůdkovými přihrávkami Di María, Moura, Pastore či Verratti, obrana Bastie bude od prvních minut pod velkým tlakem. Loni desátý mančaft Ligue 1 přišel přes léto o forvardy Kamana a Ayitého, jejichž produkci by měli nahradit nově příchozí Cabral či Bifouma. Loňské vzájemné zápasy jasně ovládlo PSG (2:0, 2:0) a podobně by mohlo dopadnout také první střetnutí v novém ročníku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Bastia - Paris SG -1 2 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip