Články

Basilej – Vaduz: mistr začne zostra!
article image

18.7.201

Švýcarská liga se o tomto víkendu probouzí k životu a do akce půjdou i obhájci titulu z Basileje, kteří v St. Jacob’s Parku přivítají Vaduz. Vaclík a spol. v loňské sezoně ovládli všechny čtyři vzájemné duely a znovu budou kralovat!

Vaduz se loni jako nováček nejvyšší švýcarské soutěže horko těžko zachraňoval, od sestupových příček jej nakonec dělil jediný bod! Lichtenštejnský mančaft měl velké problémy se střílením branek a jeho obrana patřila k nejprostupnějším v soutěži, obě tyto velké bolístky jej nejspíše budou provázet také nadcházejícím ročníkem. Kádr Vaduzu totiž nedoznal mnoha změn, i když nově příchozí Costanzo, Kukuruzovic či Messaoud jsou zkušení hráči, kteří by mohli hru outsidera pozvednout. Rozjezd do nové sezony ale bude mít Vaduz ďábelský, míří totiž na hřiště obhájce titulu, s nímž loni prohrál všechny čtyři zápasy, z toho třikrát padl minimálně dvoubrankovým rozdílem. Basilej domácí lize naprosto dominuje, letos bude útočit na zisk sedmého titulu v řadě! Celek okolo českého brankáře Vaclíka má na švýcarské poměry hvězdný kádr, prezentuje se kombinačním a ofenzivním fotbalem, hráči nasbírali spoustu zkušeností v těžkých duelech Ligy mistrů a to je na hřišti prostě znát. Basilej zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Basilej - Vaduz 0:1 1 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip