Články

Basilej – St. Gallen: české duo vyhraje v handicapu
article image

14.8.201

Defenzívu švýcarského mistra drží čeští spoluhráči Marek Suchý a gólman Tomáš Vaclík a zatím se jejich týmu daří. Při čtyřech úvodních výhrách zdolali své dva domácí soupeře vždy o tři góly! Dnes opět zvítězí v handicapu.

Čeští fotbalisté se už těší, jak si v barvách Basileje zahrají v základní skupině Ligy mistrů a náladu před jejím startem jim ještě vylepšuje skvělý start do nejvyšší švýcarské soutěže. Čtyři zápasy – čtyři výhry a průměr tří vstřelených branek na zápas. Doma svým soupeřům nasázeli dokonce sedm branek a inkasovali pouze jedinou (Basilej – Luzern 3:0 a poté Basilej – Curych 4:1). Proti St. Gallenu se Basileji tradičně daří, v posledních dvou ročnících s ním má bilanci 4 – 3 – 1, když 7x v řadě neprohrála a jedinou porážku si připsala před dvěma lety v srpnu 2012 těsně 1:2. I tentokrát jsou Suchý a spol. jasnými favority a domácí suverenitu potvrdí výhrou alespoň o dva góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Basilej - St.Gallen 0:1 1 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip