Basilej – Sevilla: opatrný úvod utkání

article image

9.3.2016 Nejúspěšnější celek Evropské ligy – španělskou Sevillu – se v osmifinále prestižní pohárové soutěže pokusí odklidit z cesty fotbalisté Basileje. Úvodní duel bude od začátku z obou stran opatrný, první půle skončí plichtou.

Finále letošního ročníku Evropské ligy se odehraje na stadionu Svatého Jakuba v Basileji a domácí borci u toho nechtějí chybět! První úspěšný krok za splněním svého snu udělali v prvním kole play off proti francouzskému St. Etienne, byly to ale pořádně nervy! Když v poslední minutě odvety hostující Sall vyrovnal na 1:1, vypadalo to, že Vaclík a spol. pošupajdí z kola ven. Jenže v druhé minutě nastavení Zuffi svým druhým gólem utkání rozhodl o výhře 2:1 a postupu Basileje do dalšího kola. V něm na švýcarského šampiona čeká ještě o poznání silnější soupeř – pátý mančaft španělské La Ligy Sevilla, která ovládla poslední dva ročníky EL a letos tak útočí na vítězný hattrick! Andaluský mančaft si v úvodu vyřazovacích bojů dle očekávání poradil s norským Molde (3:0, 0:1) a také v souboji s Basilejí je favoritem na postup. Oba celky disponují velmi dobrou defenzívou, první klání tak bude – hlavně v úvodu – hodně vyrovnané.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Basilej - Sevilla 0 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip