Články

Basilej – Lech: Poláci se neprosadí
article image

5.8.201

Parádní rozjezd do sezony prožívají fotbalisté Basileje. Ve švýcarské lize ještě neztratili ani bod a 3. předkolo Ligy mistrů rozehráli triumfem 3:1 v polské Poznani. Odveta tak už bude jen formalitou, Švýcaři budou opět dominovat!

Premiérový postup do základní skupiny Ligy mistrů budou muset fotbalisté Lechu Poznaň minimálně o rok odložit. Nezvládli totiž úvodní klání 3. předkola se švýcarskou Basilejí, domácí porážka 1:3 je prakticky poslala z kola ven. V odvetě by se musel polský mistr vybičovat k téměř nadlidskému výkonu, aby mohl pomýšlet na úspěch, proti němu však stojí zkušený a kvalitní protivník, jenž žádnou senzaci nedopustí. Vaclík, Suchý a spol. nabrali formu jako hrom, ve švýcarské lize vyhráli úvodní tři duely při skóre 8:2 a koncertovali také v Poznani, kde domácí Lech přestříleli 15:7 a nakonec se třikrát gólově prosadili. Dokonale tak využili vyloučení domácího Kedziory, jenž v 66. minutě za stavu 1:1 musel předčasně pod sprchy po faulu na Bjarnasona. Nařízenou penaltu sice Gashi zahodil, ovšem Janko a Calla pohotovými trefami nakonec hostům zařídili pohodlnou výhru. V odvetě se tak nemusí Basilej nikam hnát, bude pozorně bránit a čekat na chyby v hostující obraně. Vybojuje další výhru!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Basilej - Poznaň 1 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip