Články

Basilej – Chelsea: i hosté se spokojí s bodem
article image

26.11.201

Šok způsobili fotbalisté Basileje hned na úvod Ligy mistrů, když vyhráli v Londýně nad Chelsea 2:1. Aby si udrželi naději na postup ze skupiny, potřebují s anglickým favoritem opět minimálně neprohrát. Plichta bude vyhovovat i Chelsea.

Během deseti minut druhé půle dokázali hosté rozhodnout o své senzační výhře na Stamford Bridge a udělili tak Čechovi, Lampardovi a spol. pořádný políček. Jenže ti se z něj rychle otřepali a po sérii tří následných výher, v nichž navíc neinkasovali ani jeden gól, jsou velmi blízko k postupu do jarní fáze Ligy mistrů. Zato borci Basileje hned v následujícím duelu přenechali doma všechny body Schalke, s nímž se teď – se ztrátou jednoho bodu – přetahují o postupové druhé místo. Aby si na něj udrželi šanci i do posledního utkání právě s týmem z Gelsenkirchenu, potřebují s anglickým favoritem minimálně neprohrát. Plichta bude vyhovovat i Chelsea, a tak si oba týmy body rozdělí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Basilej - Chelsea 0 3.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip