Články

Barcelona – Sevilla: odveta žádnou divokou přestřelku nepřinese
article image

16.8.2016

První utkání na hřiště soupeře vyhráli 2:0, v domácí odvetě si fotbalisté Barcelony už zisk španělského Superpoháru utéci nenechají. V duelu náhradníků ale gólové hody nebudou.

Fotbalisté Barcelony mají na dosah dvanáctý triumf v domácím Superpoháru. Možná se nečekalo, že první zápas na hřišti soupeře zvládnou v takovém klidu, vždyť v loňském Superpoháru UEFA přetlačili Sevillské až 5:4 po prodloužení, v lize pak dvakrát vyhráli o gól a naposledy v Copa del Rey rozhodli po bezbrankovém mači rovněž až v prodloužení. Tentokrát mají karty skvěle rozdány, ale i tak se musejí mít na pozoru. Bez zraněného kapitána Iniesty, absentujícího olympionika Neymara a nejspíš s mnoha náhradníky v sestavě budou hrát hlavně na udržení náskoku, jejich soupeř pak nebude chtít utržit ostudu a hru určitě neotevře. Sevillští měli v prvním poločase předchozího souboje překvapivě větší držení míče než Katalánci. V odvetě se tak čekají spíše opatrné taktické šachy a nikoli gólový karneval.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Barcelona - Sevilla 3,5 - 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip